ERKEK TRİKO MODELLERİ

Soğuk havaların vazgeçilmez parçası olan trikolar, kadın giyimin yanı sıra erkek modası odağında fazlasıyla revaçta. Çeşitli desen seçenekleri ve modelleri ile vücut bulan trikolar, özellikle bulunduğumuz mevsim şartlarına uygunluğu açısından sıkça tercih edilmektedir. Triko satın alırken, kaşındırmama ve rahatsız hissettirmeme özelliği dikkate alınması gerekir. Markamız, birçok triko seçeneğiyle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Peki bu trikoların desenleri ve modelleri nasıl bir görünümle karşınıza çıkıyor?

Özellikle kış mevisiminde en çok tercih edilen triko modeli boğazlı olanlardır. İnce fitilli, yarım balıkçı formuyla tasarlanan bu trikolar, soğuk havalarda yaptığınız her kombine uyum sağlayacak niteliğe sahiptir. Göz alıcı görünümüyle oldukça cazip bir seçenek olan boğazlı trikolar, jeanler ve siyah pantolonlar ile meç edildiğinde ortaya eşsiz bir görünüm çıkmaktadır. Bisiklet yaka trikolarda ise, 3 renk tonunun harmanlandığı modeller yer almaktadır. Pamuk ve akrilik dokusuyla , markamız sizlerin konforunu da göz ardı etmemektedir.

 Tek renk bisiklet yakalı modellerde kolları nevrül detaylı seçenekler de yer almaktadır. Üstelik birçok renk çeşidini de beraberinde getirmektedir. Triko modellerinin arasında yer alan, kolları kontrast şeritli olanlar, günümüz trendine uygunluğu ile sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasındadır. Bunun yanı sıra çizgili ve önü fermuar detaylı modellerimiz de sayfamızda yer almaktadır. Bisiklet yaka formunda tasarlanan bir diğer modelimiz önü pis dikiş detaylı trikolar, %100 pamuk olma özelliği ile terletmeyen bir yapıya sahiptir. Her vücut tipine uyacak şekilde ürettiğimiz triko modellerimiz, geniş beden seçeneğiyle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Hardal, bordo, gri, siyah, beyaz, ekru, kırmızı ve bej tonlarıyla harmanladığımız trikolarımızı, her erkeğin zevkine hitap edecek renklerle taçlandırdık.

Trikoları kombinlerken, altına mavi ya da siyah jeanler giyerek modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Takacağınız kolye, kemer gibi aksesuarlarla kombininizi zenginleştirebilirsiniz. Markamızda üretilen her ürünü büyük titizlik ile tasarlamaktayız. Esmur ailesi olarak, siz modaseverlerin zevkine ve beğenisine hitap etmek başlıca hedeflerimizden biridir. Yüksek kalite standartları çerçevesinde yaptığımız triko tasarımlarını uygun fiyat avantajı kapsamında stillerinizle buluşturuyoruz. Ürün detaylarımızı incelemeniz için sayfamızda yer alan birçok triko modeli, sizlerin tarzıyla bütünleşmeyi bekliyor.