ERKEK ŞORT MODELLERİ

Sıcak yaz aylarında erkeklerin rahatlıkla giyebileceği en trend parça şüphesiz şortlardır. Hem boyu hem de dokusu gereği yoğun sıcaklarda en uygun kıyafetlerin başında şort gelmektedir. Her sene çeşitlilik gösteren seçenekleriyle karşımıza çıkan şortlar, geniş renk skalasıyla harmanlanarak tasarlanmaktadır. Yazlık stilin en belirgin ögesi olan şort,  vücut tipine uygun şekilde tercih edilmektedir. Şort boyu konusunda proporsiyonunuzu iyi tanımanız gerekir. Uzun boya sahipseniz, diz hizasında biten şortları almaya dikkat etmelisiniz. Daha kısa boylu bir yapıdaysanız, hafif diz üstü şortları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Şort modelleri, çeşitli tasarımlarla vücut bulmaktadır. Salaş bir tarza sahip olanlar için bol cepli şortlar uygun bir seçenektir. Daha klasik stili benimseyenler ise, duble paça keten formda şort modellerini tercih edebilir. Spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız, jean şortlar ile tshirtlerinizi kombinleyerek , beyaz spor ayakkabılar tercihinde sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, daha şık bir havaya bürünmek isteyenler için; keten şortların üzerine klasik gömlekler tercih ederek, mokasen ayakkabılar ile kombininizi stil bir hale getirebilirsiniz. Tatil beldelerinde tercih ettiğiniz şortların altına parmak arası terlikler ile yaz konseptine gerekli uyumu gösterebilirsiniz.

Eğer bir iş yemeği veya toplantı ortamında değilseniz, keten şortlarınızı blazer ceketleriniz ile meç edebilirsiniz. Daha resmi alanlarda şort kullanımı pek doğru bir seçenek olmayacaktır. Bu sebeple şortunuzu bu alanların dışında kombinlerseniz, daha uygun bir karar verniş olursunuz. Spor şıklığı yakalamak istiyorsanız , şortların altına tercih ettiğiniz spor ayakkabılarla uzun spor çorapları meç edebilirsiniz.  Böylelikle stilinize küçük dokunuşlar kazandırabilirsiniz.

Şortlarınızın üstüne, bisiklet ve polo yaka tshirtler giyerek sokak modasında cool bir görünüme imza atabilirsiniz. Vücut proporsiyonunuzda bacaklarınız daha ince bir yapıya sahipse, bol ve diz hizası şortları ya da bermudaları kombininizin diğer parçalarıyla tamamlayabilirsiniz.

Markamızda yer alan eşsiz ürünleri incelemek ve trend gündemi takip etmek için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Çeşitli kombin önerilerimizle sizlere ilham kaynağı olarak, özgün stilinizde  yapacağınız küçük dokunuşlarda en büyük destekçiniz olmak hedefimiz.