ERKEK KOLYE MODELLERİ

Kolyeler, erkek aksesuarları arasında en çok kullanılan detaylardan biridir. Meç edeceğiniz parçaları kolye detayı ile tamamlayarak güçlü bir kombine imza atabilirsiniz. Erkek modasında aksesuarlar, tıpkı kombinde tercih edilen esas parçalar kadar önemli bir unsurdur. Kadınlar kombinlerini makyaj ve saç modelleri ile tamamlarken, erkeklerde bu durum kullandığı aksesuarlar odağında gerçekleşmektedir. Yapılan kombin ne kadar gösterişli olursa olsun, aksesuar kullanılmadığı takdirde kombininiz eksik kalacaktır.

Günümüz modasında, erkek aksesuarları arasında modanın nabzını tutan parça, şüphesiz kolyelerdir. Sayfamızda yer alan birbirinden farklı kolye tasarımları, stilinize göre çeşitlilik göstermektedir. Giyeceğiniz her üst giyimin rengi ile uyum gösterecek nitelikte olan kolye modellerimiz, eşsiz uçlarıyla sizlerle buluşmayı bekliyor. Erkek kombinlerini taçlandıran kolyeler; sarı,gümüş, siyah ve gold tonlarıyla harmanlanmakta. Markamızda bu renk çeşitliliğine ulaşmanız bir tık uzağınızda. Siyah dikdörtgen uçlu zincir kolye tasarımımız, zarif ve maskülen görünümü ile stilinizle bir araya geldiğinde harikalar yaratacak. Kolye modellerimiz arasında yer alan üçgen seçeneğimiz , sade stili benimseyenler için oldukça cazip bir parça. Sezonun en trend rengi olan gold, kare uçlu kolye tasarımımızla birleştiğinde , kombinleriniz için şık bir dokunuş  niteliğine kavuşacaktır. Kolye uçlarından hoşlanmayanlar için; sade görünümü ile siyah, sarı ve gümüş zincir seçeneklerimiz mevcut.

Siyah nikel kaplamalı, silindir uçlu erkek kolyeler;  kombin aşamasında tercih edeceğiniz her parçaya farklı bir aura kazandıracaktır. Kararma gibi bir durum ile karşılaşmayacağınız konusunda garanti veren Esmur, bünyesinde bulunan bütün kolye seçeneklerinde kaliteli tasarımlara yer veriyor. Standart formuyla her erkeğin boynuna olabilecek düzeyde üretilen  kolye modellerii, sizlerin stiliyle birleşmeyi hedefliyor. Markamızda yer alan kolyeler boğazlı trikolarınızın ve tshirtlerinizin üzerinde şık görünümüyle bambaşka bir hava yaratacak. Aynı zamanda gömlekleriniz ile meç ettiğinizde, eşsiz bir dokunuşa imza atmış olacaksınız.

Markamız, kaliteli kolye tasarımları odağında, sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekte. Eşsiz görünümde maskülenliği ve şıklığı bünyesinde barındıran Esmur ailesi, uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyor. Her kombininizle rahatlıkla tercih edebileceğiniz kolye modellerini sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.