ERKEK CEKET MODELLERİ

Erkek dış giyim modasında yer alan en trend parçalardan biri ceketlerdir. Özellikle sonbahar ve kış kreasyonlarının en özel ürünü olan ceket, farklı görünümde  modelleriyle karşımıza çıkıyor. Erkekler için ceket oldukça önemli bir parçadır. Erkek kombinlerinin en güçlü tamamlayıcısı olma niteliğine sahiptir. Ceketler, sonbahar-kış sezonunun stil kodlarından biridir. Günümüzde kombin yaparken erkekler rahatsız olmaktan kaçınarak konforlu parçaları tercih ediyor. Tam da bu noktada ceket alırken en çok dikkat edilen konulardan biri tercih ettiğiniz modelin rahat olması gerekliliğidir.

Ceket tasarımları, desenli ve düz formuyla modaseverlerle buluşuyor.  Her erkek, tercih ettiği ceket modelinin içerisinde kusursuz görünmek ister. Bu görünümün yanı sıra konforu da oldukça önemli bir etkendir. Ceketinizin formu vücut tipinize uygun olmadığında soğuk havalarda içine giyilen kalın trikolar,  sizi fazlasıyla rahatsız edecektir.  Markamızda yer alan modeller, hem rahat kumaşı hem de spor-şık görünümü ile sizler için tasarlandı. Sonbaharın rüzgarlı ve yağışlı havaları için sizlerin beğenileri doğrultusunda ürettiğimiz yağmurluklar, ceket türleri arasında en sık tercih edilenlerden biridir. Kapüşon detay ile sizleri etkili yağışlardan koruyacak bu tasarım, şeffaf görünümü sayesinde cool bir havaya bürünmenizi sağlayacak. Spor ceketlerimiz, blok renkler ve birçok trend ton seçeneğini bünyesinde barındırmaktadır. Dik yakalı ve kapüşonlu kategorilerini beğeninize sunan markamız, modelleri konusunda oldukça iddialı. Tüm vücut tiplerine uygun ceket tasarımlarımız, çeşitli beden seçeneğini de beraberinde getiriyor.Ayrıca  sonbahar- kış kreasyonuna uygun fitilli ceketlerimiz, class bir görünüme ulaşmanız için oldukça cazip bir seçenek.

Dik yakalı tasarımlarımız arasında yer alan süs dikişli ceket, siyahın ve soft tonların en güzel halini bünyesinde barındırıyor. Yapacağınız her kombin ile uyum sağlayacak bu ceketler, modern bir görünüm elde etmenizi sağlayacak cinsten.  Markamız aynı zamanda kadife ceket tasarımlarını da sizlerle buluşturuyor. Sayfamızda yer alan ceketlerden tarzınıza en uygun olanı seçerek, stilinizde eşsiz dokunuşlara yer verebilirsiniz.

Soğuk kış aylarının ihtiyacı ve kurtarıcısı olan ceketler ile tarzınızı bütünleştirerek, aksesuarlar desteğiyle güçlü kombinler yaratabilirsiniz. Birbirinden eşsiz ceket tasarımlarımızı https://www.esmur.com adresinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.